De tweede ronde Vlaamse Fysica Olympiade vindt plaats op 19 april 2017 van 15 tot 17 uur.
Resultaten informatie
De schoolverantwoordelijken kunnen vanaf 26 april 2017 de resultaten van hun leerlingen opvragen door zich op de website aan te melden met de reeds eerder ontvangen toegangscode. De punten in de lerarenmodule worden uitgedrukt op een totaal van 160 punten.
Aantal geplaatste deelnemers: 254
Effectieve deelnemers: 223
Aantal deelnemende scholen: 92
Cesuur: ≥ 118/160 en bij ex aequo werd rekening gehouden met de score van de eerste ronde (zie wedstrijdbrochure punt 10 van het reglement).
Tijdens de Proclamatie van 14 mei 2017 wordt de rangschikking bekend gemaakt en weten we wie goud, zilver of brons behaalde.
(Klik op de grafiek om te vergroten) |
|
Vragen en antwoorden
De te kennen leerstof is opgenomen in de wedstrijdbrochure, klik hier om deze te raadplegen.
Uitzondelrijk werd dit schooljaar de vragenbundel vrijgegeven. De bundel en de antwoorden kunt u raadplegen door Vragenbank.
Deelname
De 254 beste deelnemers van de eerste ronde plaatsten zich voor de tweede ronde. De leraren kregen een bericht van wie zich plaatste en konden hun leerlingen inschrijven voor deze ronde via de website en dit vóór 10 april 2017. Zij duidden ook aan of zij zouden deelnemen aan de KU Leuven in Heverlee of aan de KU Leuven Kulak te Kortrijk.
Alle communicatie in verband met de tweede ronde verliept via hun schoolverantwoordelijke JON. De uitnodigingen met de exacte locatie waar de proef doorgaat werden in de eerste helft van april naar hen verstuurd per e-mail.